Moment prosím ...

Nahrávání...

Zkroťte svých 12 časožroutů

A ZÍSKEJTE ZPĚT DEN PRO SEBE
Kniha: Zkroťte svých 12 časožroutů a získejte zpět den pro sebe Ke stažení ZDARMA

Nedostává se vám čas na důležité věci, odcházíte z práce od  nedodělané práce nebo prostě nestíháte? Zkuste dělat běžné věci trochu jinakzískejte tím jeden den k dobru. Stáhněte si e-book s 12 jednoduchými návody, jak zkrotit nejběžnější časožrouty a přitom si udržet energii, zaměření na cíl a soustředění.

Stisknutím tlačítka "Souhlasím a stáhnout", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email ebook Zkroťte svých 12 časožroutů a získejte zpět den pro sebe a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti osobní efektivity, digitálních nástrojů s přesahem do osobního rozvoje, projektového řízení a komunikace.

Dle platné legislativy ještě prosím potvrďte ověření e-mailu, které vám okamžite po odeslání odejde do schránky. Na e-maily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít informace e-mailem dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zaslané zprávě. Více detailů o mých zásadách zpracování osobních údajů.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Aby bylo vše jasné

Obchodní podmínky

Aby bylo vše jasné

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů